30-07-2016 Ćwiczenia MDP Kalinowa tz. Czeczenia

W sobotę, 30 lipca odbyły się wspólne ćwiczenia OSP Wiązów, OSP MDP Wiązów (Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza) i zaprzyjaźnionej jednostki OSP z Nowolesia, których organizatorem było OSP Wiązów.

 

Dla druhów został przygotowany tor przeszkód na terenie dawnej kopalni piasku w Kalinowej tz. Czeczeni. Składał się on z pięciu przeszkód o łącznej długości około 250 metrów. Po rywalizacji zarówno młodsi, jak i starsi strażacy mieli okazje popływać łodzią motorową, którą posiada na wyposażeniu jednostka OSP Nowolesie specjalizująca się w ratownictwie wodnym. Na zakończenie wszystkie drużyny zasiadły do wspólnego posiłku przy ognisku, które zorganizowali druhowie z OSP Wiązów. Jednostka OSP Wiązów podziękowała kolegom z OSP Nowolesie za dzień pełen wrażeń i zaprosiła ich do dalszej współpracy.

Ćwiczenia MDP CzeczeniaĆwiczenia MDP Czeczenia
Bookmark the permalink.

Comments are closed.