31-03-2016r. Pożar samochodu Mała Oleśnica

Data i godzina zgłoszenia zdarzenia:

31-03-2016 04:11

Miejsce zdarzenia:

Mała Oleśnica

Przybyłe jednostki:

1)GBA 1,8/24      – OSP Wiązów
2)GBA 2,5/16 -JRG Strzelin
3)GCBA 5/40 -JRG Strzelin
4)Patrol z KPP Strzelin
5)Pomoc drogowa

Opis zdarzenia:

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępu OSP z Wiązowa stwierdzono, że na poboczu drogi między Kalinową a Małą Oleśnicą pali się samochód osobowy marki VW Golf. Przy pojeździe strażacy nie zastali żadnych osób przez co musieli przeczesać cały teren w poszukiwaniu poszkodowanych. Dalsze czynności ustalające właściciela i przyczynę wypadku ustala Policja

Działania zastępów polegały na:
– zabezpieczeniu miejsca zdarzenia
– podanie prądu wody w natarciu
– przeszukanie terenu

pożar oleśnicapożar oleśnica

R.R.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.