Podsumowanie 2015 roku

W 2015 roku nasza jednostka OSP KSRG Wiązów odnotowała  204 alarmy w tym 184 wyjazdy bojowe, a 20 razy nie udało nam się wyjechać z powodu braków personalnych.

Ubiegły rok wyglądał następująco:

85 razy walczyliśmy z pożarami
23 razy udzielaliśmy pomocy ofiarom wypadków
33 razy usuwaliśmy skutki nawałnic
4 razy usuwaliśmy owady błonkoskrzydłe
6 razy udzielaliśmy kwalifikowanej pierwszej pomocy
29 razy uczestniczyliśmy w innych akcjach ratunkowych
4 alarmy fałszywe
20 alarmów niewyjechanych

W 2015 roku braliśmy siedem razy udział w ćwiczeniach doskonalących nasze umiejętności oraz prowadziliśmy lekcje pokazowe w wiązowskim przedszkolu i szkole podstawowej. W zeszłym roku prężnie uczestniczyliśmy także w różnego rodzaju imprezach takich jak dożynki, święto Wiązowa, biegi charytatywne oraz zawody sportowo pożarnicze.

2015 rok był dla nas bardzo pracowity, każdy z naszych druhów dał z siebie 100% aby wszyscy mieszkańcy naszej gminy i powiatu mogli czuć się bezpiecznie oraz żyć w świadomości, że ktoś czuwa nad bezpieczeństwem nas wszystkich.
BRAWO MY!!! 🙂

 

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.