19-09-2015r. Warsztaty szkoleniowe z zakresu ratownictwa technicznego

W dniu 19 września 2015r. w Kamieńcu Ząbkowickim uczestniczyliśmy w „Warsztatach szkoleniowych z zakresu ratownictwa technicznego w odniesieniu do nowoczesnych konstrukcji pojazdów”.

Szkolenie zostało przeprowadzone przez Instruktorów, którzy należą  do   międzynarodowej grupy WEBER RESCUE AUSBILDERTEAM. Zajęcia odbyły się w  grupach kilkuosobowych, które rotacyjnie przechodziły przez kolejne stanowiska.  Udział w warsztatach dał możliwość podniesienia kwalifikacji strażakom ratownikom Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu Dolnego Śląska, którzy biorą bezpośredni udział w działaniach ratowniczo-gaśniczych.

Relacja z imprezy:
http://dza.doba.pl/artykul/strazackie-warsztaty-z-weberem/4435/15

 

19-09-2015 Warsztaty 19-09-2015 Warsztaty
Bookmark the permalink.

Comments are closed.